INFRAČERVENÁ KAMERA APOLLO

INFRAČERVENÁ KAMERA APOLLO

Apollo je nový štandard v infračervenej reflektografii. Používa vnútorný skenovací mechanizmus na vytváranie vysokokvalitných infračervených reflektogramov s vysokým rozlíšením s bezkonkurenčnou úrovňou jasnosti a detailov, ktoré sa môžu pochváliť viac ako 65 000 úrovňami šedej.

Tieto obrázky možno použiť na štúdium rôznych aspektov maľby, od zmien podkresieb a pentimenti v diele až po podmaľbu a prenos pigmentov pri rôznych vlnových dĺžkach pri použití sady filtrov. Ak chcete vytvoriť detailné, vysokokvalitné infračervené snímky s vysokým rozlíšením vhodné na publikovanie, Apollo je IR kamerový systém pre vás.

Apollo používa plošný snímač na zachytenie tisícok dlaždíc, ktoré sú všetky automaticky a hladko zošité pomocou nového pokročilého zobrazovacieho softvéru. Táto najnovšia infračervená kamera predstavuje obrovské zlepšenie dynamického rozsahu a zachytáva jemné detaily aj v náročných svetlých a tmavých oblastiach vášho objektu. Nastaviteľný histogram v rámci softvéru vám umožní vyťažiť maximum z tohto dynamického rozsahu.

Rôzne prednastavené časy expozície znamenajú, že môžete prispôsobiť svoje nastavenia objektu a reagovať na požiadavky objektu. Toto je obzvlášť dobrá správa, ak plánujete využiť Opus Instruments Filter Set, ktorý vám umožní študovať prenos pigmentov v rôznych pásmach v rámci spektrálnej citlivosti kamery.

 

Operačná vlnová dĺžka 0.9 – 1.7μm
Detektor 128 x 128px  InGaAs senzor
Chladenie detektoru áno
Rozlíšenie obrazu Až 26 Mpx ; užívateľsky voliteľné horizontálne a
vertikálne: 128 x 128 až 5100 x 5100 pixelov
Obrazové výstupy 16bit TIFF, FIT, PNG, 8bit JPG (User selectable)
Datový list STIAHNUŤ